Bizim hədəfimiz daha çox tanınmaqdır
Bizim şirkət İT avadanlığının satışı və integrasiyasi ilə məşğuldur. Uzun illərin təcrübəsi və peşəkarlığı sayəsində şirkətimiz dövlət və özəl sektorda mühüm layihələrə imza ataraq regionda informasiya texnologiyalarının inkişafının ön cərgələrində mövqelərini möhkəmləndirib. AE Union Azərbaycanda yüzlərlə müxtəlif İT layihəsini uğurla həyata keçirib. Şirkət İT infrastrukturunu təkmilləşdirmək üçün konsaltinq xidmətləri göstərir ki, bu da müəssisələrin daha məhsuldar olmasına kömək edir. AE Union Hewlett Packard Enterprise, Canon, Zebra, Acer, Lenova və dünyanın 20-dən çox ən böyük istehsalçılarla tərəfdaşdır.
Bizim xidmətlərimizin xüsusi cəhədləri ondan ibarətdir ki, AE Union daha uyğun qiymət verir və təqdim olunan məhsula 3 il zəmanət verir. Ən çox Amerika və Çin bazarlarına məhsulumuzu ixrac edirik və bu ölkələrlə sıx əmakdaşlıq edirik.
ADEX sərgisində birinci dəfə iştirak edirik. Gözləntilərimiz böyükdür və əsasən müştəriləri cəlb etmək məqsədi daşıyır. Bizi maraqlandıran daha çox tanınmaqdır. Şirkətin adını gördükdə potensial müştərilər belə bir şirkətin mövcud olduğundan xəbərləri olsun. Beləliklə, ölkədə və ölkə xaricində şirkət tanınsın. Sərginin açılışından hərbiçilər, Müdafiə Nazirliyinin nümayəndələri tərəfindən böyük maraq olduğunu görürük. Biz onları bizim xidmətlərimiz barədə məlumatlandırırıq. Mənim fikrimcə, bu sərgi müştəri bazamızı genişlədirməyə töhfə verəcək və şirkəti daha çox tanıyacaqlar.

Наша цель — стать более известными
Наша компания занимается продажей и интеграцией ИТ-оборудования. Благодаря многолетнему опыту и профессионализму, мы реализовали важные проекты в государственном и частном секторах, укрепив свои позиции на переднем крае развития информационных технологий в регионе. AE Union успешно осуществила сотни различных ИТ-проектов в Азербайджане. Компания предоставляет консалтинговые услуги для улучшения ИТ-инфраструктуры, что способствует повышению продуктивности предприятий. AE Union является партнером таких мировых лидеров, как Hewlett Packard Enterprise, Canon, Zebra, Acer, Lenovo и более 20 крупнейших производителей.
Особенностью наших услуг является то, что AE Union предлагает более конкурентные цены и предоставляет 3-летнюю гарантию на поставляемую продукцию. Мы в основном экспортируем нашу продукцию на рынки Америки и Китая, активно сотрудничая с этими странами.
Впервые участвуем в выставке ADEX. Наши ожидания велики, и мы в основном ориентируемся на привлечение клиентов. Нам важно стать более известными. Мы хотим, чтобы потенциальные клиенты знали о существовании нашей компании, увидев её название. Таким образом, мы стремимся к повышению узнаваемости как в стране, так и за её пределами. С момента открытия выставки мы наблюдаем большой интерес со стороны военных и представителей Министерства обороны. Мы информируем их о наших услугах. На мой взгляд, эта выставка поможет нам расширить клиентскую базу и повысить узнаваемость компании.