ƏSAS MƏQSƏDİMİZ MÜMKÜN QƏDƏR ÇOX İSTEHLAÇKI CƏLB ETMƏKDİR
“Şirkətimiz Çindən gəlir. Yeni material texnologiyalarının araşdırılması və inkişaf etdirilməsi; ixtisaslaşdırılmış iş istehsalı məhsullarının istehsalı və satışı; iş təhlükəsizliyi materiallarının istehsalı və satışı üzrə ixtisaslaşmışdır. Məhsullar arasında yanğınsöndürmə çəkmələri, təcili xilasetmə dəbilqəsi, yanğınsöndürmə əlcəkləri və kəmər var. Bu məhsulların özəlliyi, idxal odadavamlı liflərdən hazırlanması, xüsusilə də yanğından xilasetmə geyimi kimi işlənməsidir.
Azərbaycan və Çin arasında sıx əlaqələr olduğundan, Jiangsu burada məhsullarını təqdim etməyə dərin maraq göstərir. Mənim fikrimcə, Azərbaycan bizim üçün olduqca faydalı ola biləcək böyük bir bazara malikdir.
Adex-2024 sərgisinə ilk dəfə qatılırıq və əsas məqsədimiz mümkün qədər çox müştəri cəlb etməkdir. Bu sərgi, məhsullarımız üçün yeni müştərilər tapa biləcəyimiz məhsuldar bir platformadır, çünki burada bir çox müxtəlif şirkət yeni əlaqələr qurmaq və gələcəkdə əməkdaşlıq etmək məqsədilə toplaşır. Tədbirin əhatə dairəsini və peşəkar təşkilatını nəzərə alaraq, növbəti dəfə iştirak etməyi səbirsizliklə gözləyirəm.”

НАША ГЛАВНАЯ ЦЕЛЬ — ПРИВЛЕЧЬ МАКСИМАЛЬНОЕ КОЛИЧЕСТВО ПОТРЕБИТЕЛЕЙ
Наша компания из Китая. Мы специализируемся на исследованиях и разработках новых технологий материалов, производстве и продаже специализированной продукции для труда, а также средств индивидуальной защиты. Среди наших товаров можно выделить пожарные ботинки, каски для экстренных спасательных операций, пожарные перчатки и ремни. Особенность этих изделий заключается в том, что они изготовлены из импортных огнеупорных волокон, специально обработанных для создания огнеупорной одежды.
У Азербайджана и Китая существуют тесные связи, поэтому Jiangsu очень заинтересована в представлении своей продукции здесь. На мой взгляд, в Азербайджане большой рынок, что может быть весьма полезно для нас.
Мы участвуем в ADEX-2024 впервые, и наша главная цель — привлечь как можно больше потребителей. Эта выставка служит продуктивной платформой для поиска новых клиентов, так как здесь собирается множество различных компаний для установления новых контактов и сотрудничества в будущем. Учитывая масштаб мероприятия и его профессиональную организацию, я с нетерпением жду участия в нем в следующий раз.