ÜMID EDIRIK KI, BU SƏRGİ BİZİM ÜÇÜN YENİ ÜFÜQLƏR AÇACAQ
“Biz Birləşmiş Ərəb Əmirliklərindən gəlmişik. Bristol Nəqliyyat Vasitələri İstehsal Bölməsi 1974-cü ildən etibarən xilasetmə, yanğınsöndürmə, təcili tibb və digər xüsusi nəqliyyat vasitələri üçün gövdə istehsalı və mühəndislik üzrə ixtisaslaşmışdır. Beləliklə, biz yaxın zamanda 50 illik yubileyimizi qeyd etdik. Buna görə də, şirkətin geniş təcrübəsi, texniki bilikləri və mütəxəssisləri var. İstehsal etdiyimiz xüsusi təyinatlı nəqliyyat vasitələri və yanğınsöndürmə maşınları artıq standartlara uyğun yanğın təhlükəsizliyi avadanlığı ilə təchiz olunmuşdur.
Biz məhsullarımızı ixrac edə bilcəyimiz hər bazarla maraqlanırıq. Çünki, bizim fikrimizcə, yanğınsöndürmə maşınlarına hər ölkədə ehtiyac var. Ümid edirik ki, bu sərgi bizim üçün yeni perspektivlər açacaq. Biz bir çox ölkələrlə əməkdaşlıq edirik və Banqladeş, Orta Şərq, Afrika ölkələri kimi 15-dən çox ölkəyə ixrac edirik. Məhsullarımız xüsusidir və müştərilərimizə də xüsusi diqqətlə yanaşırıq.
Diqqət çəkən bir məsələ odur ki, 14-cü Beynəlxalq Daxili Təhlükəsizlik, Mühafizə və Xilasetmə Avadanlıqları Sərgisi Securex Caspian, ADEX-2024 ilə eyni zamanda keçirilir. Məlumdur ki, silahlar, pilotsuz vasitələr üzrə ixtisaslaşmış bir çox şirkət var, lakin onların da fabriklərini təhlükəsiz etmək və yanğınsöndürmə maşınlarına ehtiyacları var. Buna görə də, bu tədbir çərçivəsində yeni müştərilər tapa biləcəyimizi düşünürük. Biz ADEX-2024 sərgisində ilk dəfə iştirak edirik və gözləntilərimiz böyükdür.”

Мы надеемся, что эта выставка откроет для нас новые горизонты
«Мы из Объединенных Арабских Эмиратов. Подразделение Bristol Vehicles Manufacturing Division специализируется на производстве кузовов для автомобилей и инженерии всех типов аварийных машин, таких как спасательные, пожарные, медицинские и другие специализированные транспортные средства с 1974 года. Мы недавно отметили 50-летний юбилей компании. Поэтому у нас есть огромный опыт, технические знания и экспертиза. Такие машины, как промышленные аварийные транспортные средства и пожарные машины, оснащены стандартным оборудованием для обеспечения противопожарной безопасности.
Нас интересуют все рынки, на которые мы можем экспортировать нашу продукцию, так как, на наш взгляд, пожарные машины необходимы в каждой стране. Мы надеемся, что эта выставка откроет для нас новые возможности. Мы сотрудничаем со многими странами и экспортируем в более чем 15 государств, таких как Бангладеш, страны Ближнего Востока и Африки. Наша продукция уникальна, и мы сосредоточены на точном удовлетворении потребностей наших клиентов.
Стоит отметить, что 14-я Международная выставка внутренней безопасности, защиты и спасательных средств Securex Caspian проходит одновременно с ADEX-2024. Известно, что множество компаний, специализирующихся на оружии и беспилотных летательных аппаратах, также нуждаются в обеспечении безопасности своих заводов и требуют пожарные машины. Поэтому мы уверены, что сможем найти новых потребителей на этом мероприятии. Наша компания участвует в ADEX-2024 впервые, и наши ожидания велики».