Yeni Məhsul: Yüksək Rezolyutsiyalı Skaner
Belarus şirkəti Regula 1992-ci ildə Minskdə Belarus Milli Texniki Universitetinin mühəndisləri tərəfindən yaradılmışdır. Biz sənədlərin həqiqiliyini təsdiqləmə, sənədlərin oxunması və üz tanıma üçün cihazların istehsalı ilə məşğuluq. Avadanlıqlarımız 155 ölkəyə tədarük olunur və 2002-ci ildən bəri Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstəririk; cihazlarımız respublikanın sərhədlərində pasport nəzarəti üçün quraşdırılmışdır. Regulanın dünya üzrə yeddi ofisi var, bunlar Polşa, ABŞ və Almaniya kimi ölkələrdə yerləşir.
Bizim istehsal etdiyimiz məhsulların xüsusiyyəti keyfiyyət və qiymət balansındadır. Avadanlıqlarımız etibarlıdır və dizaynı ilə asanlıqla tanınır. Hər bir cihaz erqonomik dizayna malikdir.
Bu il yeni məhsul olaraq, müxtəlif sənədləri və pulları araşdırmaq üçün istifadə olunan yüksək həlli skanner təqdim etdik. Məsələn, əgər saxta sənəd aşkar edilsə, işçi skanner vasitəsilə bir sıra şəkillər çəkərək sənədin yoxlanması zamanı diqqət yetirilməli yerləri göstərə bilər. Bu, cihazın istifadəsinin bir variantıdır. O, ABŞ Sərhəd Patrolu üçün hazırlanmışdır, çünki cənub sərhədində qərar qəbul etmək üçün mütəxəssis çatışmazlığı vardı və bu cihaz sənədlərin həqiqiliyini müəyyən etməyə kömək etdi.
Bu günkü sərgini yüksək qiymətləndirirəm. Bu tədbir yeni əlaqələrin yaradılması və yeni müştərilərin əldə edilməsi üçün uğurlu imkanlar təqdim edir. Maraqlanan şəxslər bizim stendimizə yaxınlaşır, bu da bizim potensial istehlakçılarla ünsiyyət qurmağı və məlumat mübadiləsi aparmağı asanlaşdırır. Əvvəlki ADEX sərgisinin bir nümunəsi olaraq, bu sərgi bizə bir neçə yeni müştəri ilə əlaqələr qurmağa kömək etdi və biz bu gün də onlarla əməkdaşlığı davam etdiririk. Ziyarətçilərin marağındakı dinamika, bu sərginin də şirkətimizin inkişafında uğurlu olacağına ümid verir.

Новинка: сканер высокого разрешения
Белорусская компания Regula основана в 1992 году в Минске инженерами Белорусского национального технического университета. Мы занимаемся производством приборов по определению подлинности документов, по считыванию документов, идентификации лица человека. Компания поставляет свою технику в 155 стран мира, мы присутствуем на рынке Азербайджана с 2002 года, наше оборудование стоит на границах республики, где осуществляется паспортный контроль. Офисов Regula по миру всего 7, в таких странах как Польша, США, Германия.
Особенность выпускаемой нами продукции заключается в соотношении качество-цена. Наша техника надежная, она узнается по дизайну. Каждый девайс эргономичен.
В этом году из новинок представили сканер высокого разрешения, с помощью которого можно исследовать любые документы, деньги. К примеру, если обнаружена фальшивка, то сотрудник при помощи сканера снимает ряд изображений и указывает на что обратить внимание при проверке документа. Это один из вариантов использования. Он разработан нами по заказу пограничной службы США. Им на южной границе не хватало экспертов для принятия решений, и девайс помог определять подлинность документов.
Хотелось бы высоко оценить сегодняшнюю выставку. Это мероприятие успешно позволяет заводить новые знакомства, приобретать новых клиентов. Заинтересованные лица подходят к нашему стенду, общаемся и обмениваемся с потенциальными потребителями. Ярким примером служит тот факт, что предыдущая выставка ADEX позволила найти несколько новых клиентов, с которыми сотрудничаем по сей день. Динамика интереса посетителей позволяет надеяться на успех и этой выставки в развитии нашей компании.