Hikvision ən son texnologiyaları və layihə həllərini təqdim edir
Hikvision, Əşyalar İnterneti texnologiyasının Süni İntellektlə birləşdirilməsinin (AIoT) gələcək inkişafına rəhbərlik etməklə, özünün kompüter qavrayışı, süni intellekt və böyük həcmli verilənlər kimi ən qabaqcıl texnologiyaları vasitəsilə müxtəlif sənaye sahələrinə xidmət göstərmək əzmindədir.
Hikvision, video təhlükəsizliyi, girişə nəzarət və siqnalizasiya sistemlərini əhatə edən geniş çeşiddə fiziki təhlükəsizlik məhsulları təqdim edir. Biz həmçinin təhlükəsizlik idarəetməsi və biznes kəşfiyyatı üçün yeni tətbiqlər və imkanlar vasitəsilə son istifadəçiləri dəstəkləmək üçün Süni İntellekt texnologiyasına əsaslanan, birləşdirilmiş təhlükəsizlik həllərini təqdim edirik. Son bir neçə il ərzində biz peşəkar və süni intellektli həllər, o cümlədən süni intellektli şəhər, nəqliyyat, pərakəndə satış, logistika, enerji və təhsil texnologiyaları vasitəsilə müxtəlif şaquli bazarlarda müştəri tələbatlarının təmin edilməsi üzrə bilik və təcrübəmizi dərinləşdirmişik. Bundan əlavə, “Hikvision” uzunmüddətli inkişafı dəstəkləmək məqsədi ilə yeni vasitələri araşdırmaq üçün öz işgüzar fəaliyyətini süni intellektli ev, robot texnikası, avtomobil elektronikası, süni intellektli anbar, yanğın təhlükəsizliyi, infraqırmızı vasitələr ilə aşkarlama və rentgenoqrafik və tomoqrafik təsvirlər ilə iş kimi sahələrə yayır.
“Hikvision” müştərilərin, istifadəçilərin və tərəfdaşların tələbatlarına tez cavab vermək üçün bütün dünya üzrə 66 törəmə şirkət və filialdan ibarət olan və bu sahədə ən geniş marketinq şəbəkələri arasında yer alan bir şəbəkəni yaratmışdır. “Hikvision” məhsulları 150-dən çox ölkəni əhatə edən rəngarəng şaquli bazarlar qrupuna xidmət edir. “Hikvision Azərbaycan” şirkəti –Azərbaycan bazarında 2012-ci ildən bəri fəaliyyət göstərir. Bakıda rəsmi nümayəndəlik 2019-cu ildə qeydiyyatdan keçərək açılıb.
“SECUREX 2022” sərgisi vasitəsilə biz ən son texnologiyaları və layihə həllərini təqdim etməyə ümid edirik. Sərgidə nümayiş etdirilən məhsullara termal kameralar və sistemlər, zəif işıqda və qaranlıqda dəqiq rəngli video təsvir hasil edən, insanları və avtomobilləri aşkarlayan və tanıyan ColorVu və Acusence funksiyalı optik kameralar, günəş enerjisi ilə işləyən 4G kameralar, CCTV mobil Həlli, üz tanıma cihazları və sistemləri, yol hərəkəti kamerası və radar, siqnalizasiya sistemi, hibrid sistem şəbəkələri (SAN), İnteraktiv ekran və Çoxfunksiyalı, Hik markalı Mərkəzi İdarəetmə Sistemi daxildir..
Mövcud texnologiya ilə müqayisədə, “Hikvision”-un yeni məhsul və texnologiyaları daha güclü süni intellektə və rəngarəng funksiyalara malikdir. “Hikvision” 10 ildir ki, gizli video müşahidə sistemləri sənayesində (A&S jurnalının 50 ən böyük təhlükəsizlik avadanlığı istehsalçısının illik reytinq cədvəlində) 1-ci yeri tutur və onun əla keyfiyyəti və xidməti sizin etimadınıza layiqdir.
Biz alıcılar, sistemlərin birləşdirilməsi üzrə mütəxəssislər və digər tərəfdaşlar kimi ziyarətçiləri bizim stendimizi ziyarət etməyə və bizimlə ticarət danışıqları aparmağa dəvət edirik.

Hikvision представляет новейшие технологии и проектные решения
Hikvision предоставляет услуги в различных отраслях с помощью своих передовых технологий машинного восприятия, искусственного интеллекта и больших объемов данных, которые определяют будущее AIoT (сочетание технологии Интернета вещей с ИИ).
Hikvision предлагает широкий спектр продуктов для обеспечения физической безопасности, включая видеонаблюдение, контроль доступа и системы сигнализации. Мы также предоставляем комплексные решения для обеспечения безопасности на основе технологии искусственного интеллекта, предлагая конечным пользователям новые приложения и возможности для управления безопасностью и интеллектуального анализа данных. За последние несколько лет мы расширили свои знания и опыт в удовлетворении потребностей клиентов на различных вертикальных рынках с помощью профессиональных и интеллектуальных решений, включая умный город, транспорт, розничную торговлю, логистику, энергетику и образование. Кроме того, Hikvision расширяет рамки своей деятельности, распространяя свой бизнес на умный дом, робототехнику, автомобильную электронику, интеллектуальное хранение, пожарную безопасность, обнаружение средствами инфракрасного излучения, рентгеновского излучения и медицинскую визуализацию, с тем, чтобы изучать новые пути для устойчивого развития в долгосрочной перспективе.
Hikvision создала одну из самых разветвленных маркетинговых сетей в отрасли, включающую 66 дочерних компаний и филиалов по всему миру, что позволяет обеспечивать быстрое реагирование на нужды клиентов, пользователей и партнеров. Продукты Hikvision обслуживают разнообразные вертикальные рынки, охватывающие более 150 стран. Компания Hikvision Azerbaijan работает на рынке Азербайджана с 2012 года. Официальное представительство в Баку было зарегистрировано и открыто в 2019 году.
На выставке SECUREX 2022 мы планируем представить новейшие технологии и проектные решения. Представленные продукты включают тепловизионные камеры и системы, оптические камеры с функцией ColorVu и Acusence, солнечные 4G-камеры, мобильные камеры видеонаблюдения CCTV, устройства и системы распознавания лиц, дорожную камеру и радар, систему сигнализации, гибридную сеть хранения данных SAN, интерактивный дисплей и универсальную систему центрального управления - Hik.
По сравнению с существующей технологией, новые продукты и технологии Hikvision более высокого интеллектуального уровня и имеют разнообразные функции. Hikvision в течение 10 лет занимает первое место в индустрии видеонаблюдения (a&s Security 50), а ее превосходное качество и сервис достойны вашего доверия.
Мы приглашаем всех посетителей, таких как покупатели, интеграторы и другие партнеры, для посещения и ведения деловых переговоров.