Qarabağ bölgəsində istifadə olunan İnternet provayderin təqdimatı
"A2Z” şirkəti 2013-cü ildə yaradılıb. Bu, Azərbaycanda yüksək texnologiyaların tətbiqi, eləcə də müdafiə sənayesində təhlükəsizlik xidmətlərinin göstərilməsi üzrə ixtisaslaşmış aparıcı yüksək texnologiyalı şirkətlərdən biridir.
Bu gün biz Qarabağ bölgəsində istifadə olunan internet provayderi, “TalkMe” sistemini – IOS və Android əməliyyat sistemlərində işləyən və bütün lazımi funksionallığı özündə birləşdirən, həmçinin daxili telefoniya ilə inteqrasiya edilən mobil daxili messenceri təqdim edirik. Bu sistem daxili müdafiə sənayesində və təhlükəsizlik sistemində geniş istifadə olunur.
Bundan əlavə, biz alternativ enerji ilə işləyən böyük şəhərlərdə istifadə olunan müşahidə kameralarını, kabelləri və “ağıllı” elektrik dirəkləri nümayiş etdiririk. Biz həmçinin Bullud sistemini - bulud texnologiyaları əsasında məlumatların təhlükəsiz saxlanması və mübadiləsi üçün proqram təminatını təqdim edirik.
Sərgi yeni müştərilər əldə etməyə kömək edir. Təklif etdiyimiz həllərə müdafiə sənayesində müasir tendensiyaları müəyyən etdiyi üçün yüksək tələbat var. Hesab edirəm ki, belə sərgilər peşəkarlar arasında birbaşa əlaqə təmin edir ki, bu da yeni əlaqələr yaratmağa imkan verir.

Представляем Интернет-провайдер, используемый в Карабахском регионе
Компания «A2Z» создана в 2013 году. Это одна из ведущих высокотехнологичных компаний Азербайджана, специализирующаяся на применении высоких технологий, а также предоставлении услуг безопасности в сфере оборонной промышленности.
Сегодня мы представляем Интернет-провайдер, используемый в Карабахском регионе, систему «TalkMe»- мобильный внутренний мессенджер, который работает на операционных системах IOS и Android и включает в себя весь необходимый функционал , а также интегрируется с внутренней телефонией. Эта система широко используется во внутренней оборонной промышленности и системе безопасности.
Кроме этого, демонстрируем камеры наблюдения, кабели и «умные» электрические городские столбы, используемые в больших городах, которые работают с альтернативной энергией. Также представляем систему «Bullud»- программное обеспечение для безопасного хранения и обмена данными на основе облачных технологий.
Выставка помогает получить новых клиентов. Предлагаемые нами решения пользуются повышенным спросом, так как обуславливают современные тенденции в сфере оборонной промышленности. Я считаю, что такого рода выставки обеспечивают прямой контакт профессионалов, что позволяет налаживать новые связи.