Yanğından mühafizə sistemlərinin satışı, quraşdırılması və texniki qulluğu
Şirkətimiz 2017-ci ildə yaradılıb. Biz mövcud olduğumuz bütün müddət ərzində yanğından mühafizə sistemləri ilə bağlı bir çox böyük layihə həyata keçirmişik. Biz yanğından mühafizə sistemlərinin həm satışı, həm də quraşdırılmasını, yanğınsöndürmə balonlarının satışını, eləcə də onların yoxlanılmasını və yanğınsöndürən maddə ilə doldurulmasını həyata keçiririk.
Bu gün biz stendimizdə Amerika istehsalı olan mətbəx üçün sorucu şkafın yanğınsöndürmə sistemini, müxtəlif növ yanğınsöndürənləri, yanğınsöndürmə çiləyicilərini, həmçinin yanğın siqnalizasiyası sistemini təqdim edirik.
Bu, bizim “Securex Caspian” sərgisində ilk iştirakımızdır. Biz hazırkı tərəfdaşlarımızla əlaqələri möhkəmləndirməyə, eyni zamanda yeni müştərilər əldə etməyə, işgüzar tərəfdaşlığı genişləndirməyə çalışırıq. Bizim üçün həm Azərbaycan bazarında öz yerimizi möhkəmləndirmək, həm də müştəriləri keyfiyyətli və sertifikatlı məhsullarımızla tanış etmək vacibdir.
Təşkilatçılara belə xoş təsir bağışlayan sərgini keçirdiklərinə və biz sahibkarlara beynəlxalq səviyyədə ünsiyyət üçün əla imkan yaratdıqlarına görə minnətdarlığımı bildirirəm. Mən bu sərginin təşkilatçıları ilə uzun müddət əməkdaşlıq edəcəyimizə ümid edirəm.

Продажа, монтаж и техобслуживание систем противопожарной защиты
Наша компания была создана в 2017 году. За всё время своего существования мы реализовали множество крупных проектов, связанных с системами противопожарной защиты. Осуществляем как продажу, так и монтаж систем противопожарной защиты, продажу баллонов пожаротушения, а также их техосмотр и заправку.
Сегодня на нашем стенде мы представляем систему пожаротушения кухонной вытяжки американского производства, различного  вида огнетушители, спринклеры пожаротушения, а также систему пожарной сигнализации.
Это наше первое участие на выставке Securex Caspian. Мы стремимся укрепить связи с нашими нынешними партнёрами, в то же время обзавестись новой клиентурой, расширить деловое партнерство.  Нам важно укрепиться на азербайджанском рынке, а также ознакомить клиентов с нашими качественными и  сертифицированными товарами.
Благодарю организаторов за проведение такой эффектной выставки, и за то, что нам, предпринимателям, создали отличную возможность общения на международном уровне. Надеюсь, на продолжительное сотрудничество с организаторами этой выставки.